Новини України Сьогодні Повна версія

Україна може знищити Кримський міст, але його залишили не без причини, - експерт

· Війна

Кримський міст досі не знищили для того, щоб дати виїхати з Криму цивільним та військовим, щоб не довелося російських солдатів ловити в горах півострова. Про це заявив військовий експерт Кирило Сазонов в ефірі "Фабрики новин".

"Саме тому його ще й не вразили. Він, до речі, ж неповноцінний після удару. Там трохи обмежений рух і тому є заборони деякі. І мені здається, що його тримають саме тому, щоб дати їм виїхати, щоб не тримати на півострові. В першу чергу, ми зацікавлені, щоб цивільні виїхали, щоб там не тримались", - сказав він.

Також, за словами Сазонова, ми зацікавлені, щоб військові звідти виїхали, оскільки по Криму їх ловити, у горах - це може бути дуже довго важко.

"Тому краще нехай валять. Мені здається, для цього цей міст і залишили поки що. Бо знести ми його можемо", - сказав він.

Джерело: УНІАН